Наші проекти

Ми раді поділитись з Вами нашим досвідом! Дизайн-проект мощення доріжок і майданчиків дозволить грамотно підібрати матеріали і колірні рішення, розробити малюнки укладання і змінити на краще ділянку, доповнивши її нестандартними рішеннями.

Проект № 29

Рік: 2022

Опис:
Бруківка Променада С (дюна), контур бруківка Лого (мита біла, бруней).

Проект № 28

Рік: 2020

Опис:
Бруківка “Променада В” та “Лого” – стильне поєднання.

Проект № 27

Рік: 2020

Опис:
Бруківку “Концепт” можна вкладати хаотично для досягнення максимально невимушеного ефекту, або ж рядами, чергуючи великі та малі елементи, що підкреслить їх відмінності.
На фото колір “Дюна”

Проект № 26

Рік: 2020

Опис:
Бруківку “Концепт” можна вкладати хаотично для досягнення максимально невимушеного ефекту, або ж рядами, чергуючи великі та малі елементи, що підкреслить їх відмінності. На фото колір “Ісландія”

Проект № 25

Рік: 2020

Бруківка з митою поверхнею має особливу зернисту структуру з натурального каменю. Це забезпечує більшу естетичну привабливість елементів мощення, дозволяє по-новому поглянути на бруківку традиційної форми.

Разом з тим, такий тип виробів відрізняється високою міцністю та стійкістю до стирання. На фото – бруківка “Променада С” в сірому кольорі. Тип поверхні – мита.

Проект № 24

Рік: 2020

Відтворюючи форму натурального каменю, магма класік невимушено поєднується з природним ландшафтом і збагачує архітектурний задум.
Зручна та проста в укладанні , не створює жодних обмежень в замощенні. Прямі чи плавні хвилясті лінії — вибір залежить лише від Вашого бажання та фантазії.

Проект № 23

Рік: 2020

Бруківка “Променада А” відкриває можливості для створення комбінацій, які зроблять рисунок поверхні стильним та динамічним.
Її елементи є доволі великими і легко поєднуються між собою різними способами завдяки особливостям форми та розмірів. На фото представлена бруківка у кольорі “Бурштин”.

Проект № 22

Рік: 2020

Сучасний та елегантний стиль вашого подвір’я забезпечить бруківка “Гармонія” .

Проект № 21

Рік: 2020

“Новатор 8” — це серія великоформатної бруківки, яка відповідає найсучаснішим тенденціям ландшафтного дизайну та стилю модерн. Комплект складається з трьох елементів з гладкою поверхнею та простими формами. На фото “Новатор 8 ” в кольорі Дюна.

Проект № 20

Рік: 2020

Лінія бруківки “Савона” містить 15 базових елементів одного розміру, проте з різним розташуванням внутрішніх швів, що імітує колотий камінь та надає фрагментам неповторності.

Проект № 19

Рік: 2020

На фото бруківка “Креатив”.
Тип поверхні: мита. Кольори: чорний, білий, коричневий та жовтий.

Проект № 18

Рік: 2020

Бруківка з типом поверхні колор-мікс поєднує в кожному елементі кілька кольорів, які, змішуючись, створюють додаткові відтінки. Головна особливість цієї бруківки — унікальність, адже розподіл кольорів на поверхні кожного елемента мощення є неповторним. На фото “Променада А” в кольорі наска.

Проект № 17

Рік: 2020

Трендовий колір – бруней. Цей дорогоцінний відтінок представили у своїх колекціях багато дизайнерів.

Якщо ви готові до експериментів, пропонуємо звернути увагу на бруківку “Променаду А” в кольорі бруней. Обрамлення виконано бруківкою “Лого” в митому білому кольорі.

Проект № 16

Рік: 2020

Різні форми та нерівні краї бруківки “Мозаїка” дають великі можливості для креативного конструювання поверхні замощення, формування вишуканих ліній, створення складних комбінацій з дрібними елементами.
На фото – бруківка “Мозаїка”.

Проект № 15

Рік: 2020

Облаштування території в стилі “black and white” – стильно, елегантно, універсально. Гармонійне поєднання кількох видів та кольорів бруківки завжди підкреслюють стиль вашого об”єкту. На фото “Променада А” (арктика, графіт, сіра мита) у поднанні з “Лого” (мита чорна).

Проект № 14

Рік: 2019

“Променада А” ідеальна для замощення будь-яких площ.
Її елементи є доволі великими і легко поєднуються з іншими видами бруківки. Наприклад, з “Лого”, як на цих фото.

Проект № 13

Рік: 2019

Бруківка “Променада А” ідеальна для замощення значних площ. Її елементи є доволі великими і легко поєднуються між собою різними способами завдяки особливостям форми та розмірів. На фото “Променада” А в кольорі Арктика у поєднанні з “Лого” (мита поверхня).

Проект № 12

Рік: 2019

Бруківка “Лого” стане прекрасним вибором для людей, які хочуть експериментувати із замощенням, не обмежуючись простими лініями.

Лого ідеально підійде для дворів складної форми із доріжками та затишними закутками. На фото “Лого” у митій поверхні (жовтий, чорний, бруней)

Проект № 11

Рік: 2020

Стильна та сучасна бруківка “Дуо” складається з двох елементів прямокутної форми середнього розміру. Особливого шарму комплекту “Дуо” надає відсутність на елементах фаски, звичної для більш традиційних видів бруківки.

Проект № 10

Рік: 2018

Коли назва бруківки відповідає її призначенню, втілення намірів відбувається швидко і просто. Бруківка “Мозаїка” ідеально підійде для кожного подвір’я.

Проект № 9

Рік: 2018

Дует “Променади В” та “Лого” стане прекрасним вибором для людей, які хочуть експериментувати із замощенням, не обмежуючись простими лініями. На фото Променада у яскравому кольорі “Бурштин” у поєднанні з Лого у митій поверхні (жовтий, коричневий, білий).

Проект № 8

Рік: 2018

Часто “Трапецію” компонують зі “Старим містом”, використовуючи перший вид плитки як прикрасу «полотна» бруківки.

На фото бруківка “Старе місто” в чорному кольорі. Обкантовка – “Трапеція”, колір білий.

Проект № 7

Рік: 2018

Бруківка “Старе місто” шляхетно довершить атмосферу приватної садиби, кафе чи ресторану, надасть неповторності алеям і терасам. На фото “Старе місто” у поєднанні з
бруківкою “Трапеція”, яка ідеально влаштована для мощення радіальних елементів, адже забезпечує максимально плавні заокруглення і не потребує розрізання плитки.

Проект № 6

Рік: 2017

Досить рідко чорний або жовтий кольори зустрічаються в дизайні подвір’я в чистому вигляді. А ось поєднання цих кольорів в цілому виглядає безпрограшно, стильно та акуратно. На фото бруківка “Старе місто”

Проект № 5

Рік: 2018

Бруківка “Креатив” з митою поверхнею у поєднанні декількох кольорів : жовтого, коричневого, білого, чорного. Створена за спеціальною технологією зерниста фактура надає їй вишуканого природного вигляду, а оригінальна форма надихає на свіжі рішення та відкриває справді цікаві варіанти замощення.

Проект № 4

Рік: 2017

До вашої уваги ще одна ідея облаштування подвір’я
В даному випадку поєднуємо бруківку “Променаду В” та “Савону” в кольорі Бурштин. Дизайн подвір”я доповнює чорна “Мозаїка”

Проект № 3

Рік: 2017

Щоб досягнути гармонії кольорового поєднання бруківки, можна звернутись до дизайнера. А можна надихатись дизайном подвір’я тих, хто вже придбав бруківку “Озон”. Погляньте, як стильно поєднуються “Мозаїка” та “Лого”.

Проект № 2

Рік: 2017

Бруківка “Старе місто” шляхетно довершить атмосферу приватної садиби, кафе чи ресторану, надасть неповторності алеям і терасам. Об”єкт виконаний в кольорах української вишиванки: червоному та чорному.Такий сміливий інтер’єр захоплює своєю красою та надихає позитивною енергією.

Проект № 1

Рік: 2016

Бруківка “Креатив” вирізняється універсальністю — вона легко стане доповненням до різних стилів та проектів ландшафтного дизайну, повністю відповідаючи своїй назві. Озеленення території дарує естетичну насолоду і гармонійно доповнює основний інтер’єр.