Ексклюзивний партнер у Волинській області

Тел.  (099) 073 07 30    (096) 073 07 30

Компанія «Озон»

Прогулявшись виставковим майданчиком Озон Луцьк, відчувши фактуру бруківки на дотик, Ви зможете прийняти оптимальне рішення щодо вибору продукції.

Сьогодні, в епоху інформаційних технологій, коли рекламні кампанії шокують споживача лавинами обіцянок, ТОВ «Озон» не обіцяє, а гарантує всебічне і повне забезпечення потреб найвибагливішого клієнта.

Наша впевненість ґрунтується на постійному вдосконаленні, пошуку нових бачень і рішень, безкомпромісному контролю якості, вивченні передових світових технологій і досягнень у сфері виробництва фігурних елементів мощення.

Завдяки такому підходу ми пропонуємо Вам не просто бруківку чи бетонні вироби — ми пропонуємо затишок, зручність, надійність. Все те, що відгородить Вас від метушні напружених буднів, наповнить Ваші серця радістю та гармонією.

Створюйте за допомогою наших виробів власні шедеври ландшафтного дизайну, впустіть у свої домівки вишукану естетику форм, кольорів та фактур — і щасливі усмішки Ваших рідних стануть найкращим підтвердженням того, що з бруківкою «Озон» все вкладеться добре!

Олег Когут

ТОВ «Озон» встановлює нові стандарти якості більше 25 років

Компанія «Озон» була створена у листопаді 1990 року у м. Городку Львівської області.

На протязі 30 років ми вдосконалювали технології виробництва, вивчали світовий досвід, шукали нові форми та ідей дозволяють, щоб презентувати нашим клієнтам продукцію найвищого європейського рівня.

Сьогодні фірма продовжує впроваджувати виробничі інновації. Яскравим свідченням цього є щосезонне розширення асортименту продукції новими видами бруківки, аналогів яких немає в Україні, та регулярне введення в експлуатацію нових виробничих ліній.

Виставковий майданчик Озон Луцьк

Прогулявшись виставковим майданчиком, відчувши фактуру бруківки на дотик, Ви зможете прийняти оптимальне рішення щодо вибору продукції. А Ваші діти отримають незабутні враження, досліджуючи величезне барвисте полотно, «зіткане» з бруківки. Тому запрошуємо завітати до нас усією сім’єю.

Виставковий майданчик Озон Луцьк — це джерело креативних ідей та поле сміливих експериментів. Ми слідкуємо за сучасними тенденціями благоустрою та ландшафтного дизайну, щоб запропонувати Вам продукт дійсно європейського рівня. То ж обирайте уже готові рішення або черпайте натхнення і створюйте щось абсолютно нове.

З бруківкою ТОВ «Озон» Ваші можливості безмежні.

Розрахунок замовлення та продаж:

Відділ продажу бруківки “Озон”

(099) 073 07 30
(096) 073 07 30