Ефективні засоби догляду за бруківкою

Миття та очищення бруківки – це обов’язкові елементи догляду за замощеною поверхнею. Як мити тротуарну плитку і якими засобами? Ці питання є дуже важливими, адже бруківка під час експлуатації зазнає значного впливу багатьох негативних факторів – механічного навантаження, природних осадів, перепадів температури, хімічних речовин, рослинності та мікроорганізмів. І часто у людей виникають різноманітні запитання, що стосуються догляду за подвір’ям. Наприклад, як зробити так, щоб бруківка зберігала свій вигляд та функціональність довгий час? Для цього компанія «ОЗОН» розробила власну серію засобів, що гарантують надійний захист бруківки.

Які засоби застосовують для захисту та очищення бруківки?

Сьогодні бруківка – це практично найбільш стійке покриття, яке під час правильного догляду може прослужити досить довго. І йдеться не про народні методи, що можуть не подіяти, або, навіть гірше – нашкодити. Мова про сучасні розробки: лінійку спеціалізованих засобів захисту та очищення бруківки від компанії «Озон». До неї увійшли чотири засоби:

  • Засіб захисту бруківки OZON Nano Protect
  • Засіб захисту з ефектом мокрої поверхні OZON Nano Protect+
  • Засіб від висолів OZON Active Pro
  • Очищувач бруківки OZON Clean


Усі вони забезпечують максимальний захист тротуарної плитки та є зручними у використанні.

 

Усунення висолів та забруднень бруківки

Мабуть ви помічали, що при впливі певних факторів на бруківці можуть з’явитися білі плями. Це – так звані висоли, які хоч і не впливають на надійність бруківки, але псують естетичний вигляд замощення. Висоли виникають внаслідок певних погодних умов від контакту бетонної поверхні з водою. Але висолів можна позбутися!
Ozon Active Pro (Озон Актів Про) – це засіб, що очищує поверхню проникаючи всередину виробу. Він спеціально створений для видалення з бруківки та бетонних виробів білих вапняних висолів, а також придатний для часткового очищення невеликих плям і забруднень від будівельних сумішей на основі цементу та вапна. Склад розчину для бруківки також має велике значення, коли йдеться про його ефективність. До складу Ozon Active Pro входять компоненти, які дозволяють очистити поверхню виробу максимально ефективно.

Як позбутися моху на бруківці швидко і надовго?

Не лінуйтеся – використовуйте комплексний догляд! Очищення замощеної поверхні фахівці рекомендують проводити раз на півроку. Це допоможе підтримувати покриття в хорошому стані і продовжить термін його служби. Найкраще чистити бруківку навесні, коли сніг уже розтанув і можна ретельно промити шви і саму тротуарну плитку. Мох – це рослина, яка здатна швидко поширюватися у будь-якому сприятливому середовищі. Часто він з’являється і на бруківці. Саме у цьому випадку і стає в нагоді інноваційний засіб для миття бруківки Ozon Clean (Озон Клін). Він призначений для миття бетонних поверхонь від бруду та зеленого рослинного нальоту. Ozon Clean швидко та надійно позбавляє бруківку від забруднень, розчиняючи їх вже за кілька хвилин.

Як зробити колір бруківки більш насиченим?

Використовуйте засіб, здатний зробити колір бруківки більш насиченим – OZON Nano Protect+ (Озон Нано Протект Плюс) з ефектом мокрої поверхні від компанії «ОЗОН». Виготовлений для насичення кольору і створення ефекту мокрої поверхні, він легко «освіжає» замощені площі, повертаючи бруківці та виробам з бетону яскраві барви. Після нанесення засобу OZON Nano Protect+ на поверхню бетонних виробів, він глибоко проникає у структуру бетону, утворюючи захисну оболонку та насичуючи забарвлення бетонної поверхні. Саме цей засіб дозволяє зберегти її колір та захистити його від вицвітання на довгі роки.

Захист бруківки від впливу зовнішніх чинників

Зовнішні чинники, такі як волога, перепад температури, ультрафіолетове випромінювання, можуть негативно впливати на стан бруківки. Тому важливо доглядати за нею правильно. Ozon Nano Protect (Озон Нано Протект) – це засіб, який глибоко проникає у структуру бетону, утворюючи захисний шар. Це зводить до мінімуму водопоглинання, покращує показники морозостійкості та захищає від дії агресивних чинників навколишнього середовища.

Захист бруківки від побутових плям

Власники автомобілів дуже часто стикаються з тим, що їхня тротуарна плитка забруднюється моторним мастилом. Саме плями від мастила на бруківці вважаються найстійкішими. Щоб уникнути таких забруднень ви можете паркувати машину на вулиці, або ж покрити бруківку засобом Ozon Nano Protect. Цей засіб створює захисну плівку, яка не дозволяє плямі просочитись глибше і значно полегшує очищення. Тож якщо ви розлили на бруківці, покритій засобом Ozon Nano Protect, мастило, олію, бензин чи каву, Вам потрібно лише витерти пляму, не турбуючись про те, що від неї лишиться слід.

Звісно, якими б акуратними ви не були, як би обережно не поводилися, іноді трапляюся випадки, коли забруднень і плям уникнути неможливо. Тому краще подбати про це заздалегідь, обираючи регулярний догляд за бруківкою. Інноваційні та якісні засоби для миття бруківки від компанії ОZON допоможуть застрахуватися від негативних наслідків, зроблять процес очищення значно простішим та дозволять підтримувати замощення у гарному вигляді значно довше. Робіть вибір на користь інноваційного догляду і насолоджуйтесь ідеальним покриттям свого подвір’я щодня!