Часті питання про бруківку (FAQ)

Відповіді на поширені питання про бруківку, укладання тротуарної плитки, доглядом за бруківкою, а також про роботу ТОВ “Озон”.

Як відмити, очистити бруківку?

Для захисту і очищення бруківки застосовуйте Ozon Protect® – гiдрофобiзатор проникаючої дiї, розроблений для захисту брукiвки та iнших бетонних елементiв мощення вiд вологи, шкiдливого впливу навколишнього середовища, УФ-випромiнювання, появи висолiв.

Чим засипати шви бруківки?

Рекомендуємо використовувати сухий білий промитий пісок (без цементних та інших домішок) фракції 0-2 мм. Крупнозернистий пісок може застрягати і нерівномірно заповнювати шви, а наявність домішок (наприклад, глини) — викликати появу плям на поверхні бруківки.

Як гарно викласти бруківку? Які є варіанти укладання?

Для кожного виду бруківки існує своя конфігурація укладання. Можливі варіанти, коли в дизайні поєднуються різні види продукції. З прикладами можна ознайомитись на сторінці конкретної бруківки або проглянути Схеми укладання.

Як підібрати колір бруківки?

Для кожного виду виробів доступний певний набір кольорів, який залежить від особливостей забарвлення верхнього шару: основна поверхня, поверхня колор-мікс, мита поверхня. Ознайомтесь з кольоровою гамою бруківки «Озон» або прикладами замощення реальних об’єктів.

Яку товщину бруківки вибрати?

Вибір товщини бруківки здійснюється залежно від призначення замощуваної ділянки: пішохідний рух, рух легкового транспорту, рух вантажного транспорту.